Poznaj FIRST1, wygodny, automatyczny dozownik firmy COROB. Solidny, a jednocześnie niedrogi model FIRST1 został zaprojektowany do pracy w małych punktach dystrybucyjnych.

COROB FIRST1 jest w pełni automatycznym dozownikiem odpowiednim do stosowania z kolorantami na bazie wody lub uniwersalnymi. Dokładność i zadowolenie klienta dzięki precyzyjnym i powtarzalnym kolorom.

ERGONOMICZNY STÓŁ OBROTOWY

Dostępne są wstępnie skonfigurowane konfiguracje stołu obrotowego z 12 lub 16 kanistrami. Całkowita wysokość maszyny pozwala na uproszczone uzupełnianie barwników i łatwy dostęp do wszystkich elementów sterujących.

PROSTA I SKUTECZNA GRUPA POMPOWA

Pompa mieszkowa, oraz niewielka liczba elementów składających się na ten model, pozwalają zredukować części i potrzeby konserwacji do absolutnego minimum.

Możliwość czyszczenia zaworu lub specjalny cykl szczotek czyszczących dysze, funkcja odzyskiwania formuły, wszystkie w równym stopniu wpływają pozytywnie na działania lub wsparcie potrzebne do uruchomienia maszyny.

WYDAJNOŚĆ NA MIARĘ

Innowacyjna konstrukcja dysz zastosowana w FIRST1 jest wynikiem badań i innowacji uzyskanych z najbardziej zaawansowanych linii produktów COROB ™. Technologia pozwala na dokładne rozproszenie kolorów, jednocześnie chroniąc przed wysuszeniem barwnika na bazie wody. Do każdej dyszy można łatwo dotrzeć, usunąć i wyczyścić pod wodą, aby uzyskać optymalną wydajność maszyny i rozproszenie barwnika.

POŁĄCZ SIĘ Z PRZYSZŁOŚCIĄ

Dzięki nowemu systemowi zarządzania sterowaniem 5G FIRST1 przeskakuje w przyszłość dzięki licznym nowym funkcjom i możliwościom łączności.

Opcjonalne urządzenie COROB Connect umożliwia korzystanie z oprogramowania opartego na tablecie COROB TOUCH & TINT ™ , eliminując potrzebę stosowania droższego komputera, klawiatury i monitora. Prawdziwy i nowoczesny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy!