ICH Poland to międzynarodowa firma z bogatym doświadczeniem w oferująca sprzedaż i serwis maszyn do produkcji farb, tynków i lakierów. Pragniemy zaprezentować Państwu usługę czyszczenia i odnawiania dozowników pigmentów, mikserów żyroskopowych i wytrząsarek zabrudzonych kolorantami lub farbami zarówno na bazie wody jak i rozpuszczalników. Oferujemy Państwu możliwość odnowienia parku maszynowego stosunkowo niskim kosztem, zachowując dbałość
o środowisko naturalne.

Decydując się na współpracę z nami mają Państwo gwarancję profesjonalnego i kompleksowego podejścia do wykonywanych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie oferowanych przez nas usług. Naszymi klientami są przede wszystkim firmy zagraniczne, z którymi ściśle współpracujemy wprowadzając nowoczesne i najbardziej optymalne procedury. Nieustannie sprawdzamy nowe technologie i adaptujemy je w procesie czyszczenia. Naszą zaletą jest kompleksowość i profesjonalizm, ale także elastyczność w podejściu do klienta.

Oferujemy: